Tábor - prihláška

A je to tu ! Spustili sme prihlasovanie na letný tábor 2024 :) Na náš tábor môžete využiť od zamestnávateľa príspevok na rekreáciu. 

Tím Svet Koní sa o program pre Vaše detičky veľmi rád postará. Miesto konania jazdeckého tábora Vyšná Myšľa, Hospodársky dvor pri píle.

Program tábora bude venovaný základom jazdenia, hravej teórie o koňoch a starostlivosti, práce s koňom zo zeme. Vaše deti čakajú skupinové hry, a hry podľa želaní. V prípade priaznivého počasia navštívime v našom blízkom okolí Výhliadkovú Myšliansku vežu a Prameň Močidlo. Deti sa zúčastnia rôznych šikovnostných súťaží s ocenením. Tím Svet Koní sa postará o bohaté zážitky letných prázdnin, v prírode medzi koníkmi a inými zvieratkami na našej farme. 

Jazdenie bude prebiehať 2x do dňa v dopoludňajších hodinách aj popoludní. 

Termíny letného tábora 2024: /Každý turnus je na 5 dní Po -Pia/

JÚL:    od *8.7 - 12.7  *15.7 - 19.7    *22.7 - 26.7   *29.7 - 2.8                  

AUGUST: od *5.8  - 9.8 *12.8. - 16.08.   *19.8 - 23.8

Cena letného tábora 2024 pre našich členov jazdeckej školy je 200 eur a pre nečlenov našej jazdeckej školy 250 eur. Poistenie detí v cene. 

 Tábor je určený pre deti od 5+ rokov.

  • Ponúkame súrodeneckú zľavu pre členov aj nečlenov vo výške 10%. 
  • Možnosť uplatnenia rekreačných poukazov
  • Počet detí je limitovaný na max 30 na jeden turnus

Prihlasovanie detí je možné aj na jednotlivé dni cena na 1 deň pre člena našej jazdeckej školy je 40 eur a cena na 1 deň pre nečlena

našej jazdeckej školy 50 eur.  V cene je zahrnutá strava 3X denne ( desiata, obed a olovrant ), neobmedzene pitný režim a cukrovinky/ovocie

V prípade ochorenia vraciame platbu za nevyčerpané dni v tábore, prerušenie tábora bez udania dôvodu rozdiel nevraciame. 

Upozornenie od nových žiakov, ktorí sa ešte nikdy predtým nezúčastnili nášho tábora budeme požadovať zdravotné potvrdenie od lekára, že dieťa je zdravé a netrpí žiadnou diagnózou resp. odporúčanie od lekára, nakoľko dochádzalo k zatajovaniu zdravotného stavu detí, pristúpili sme k prísnejším pravidlám.

Stiahnite si záväznú prihlášku / link nájdete pod plagátom nižšie/, a kompletne vyplnenú nám ju zašlite späť na našu mailovú adresu info@svetkoni.sk 

Následne Vám zašleme všeobecné zmluvné podmienky a pokyny k úhrade za jazdecký tábor. 

 

Registrácia do tábora Tu